چرا پارس بست؟؟؟

توسط ۰۹/۰۸/۱۳۹۶ اخبار No Comments

انتخاب هر شرکت و محصولی بنابه کیفیت ، عملکرد و کارایی صورت می پذیرد، انتخاب کارخانه تولید کننده و محصول مناسب درب و پنجره های یوپی وی سی نیز از این قائده مستثنی نیست، در این مطلب ما مطالبی را عنوان می کنیم و مطمئن هستیم که با ارائه این مطالب، پارس بست انتخابی مناسب جهت ارائه خدمات به همشهریان محترم می باشد.

استفاده از پروفیل ویستابست و متریال درجه ۱:

پارس بست در تولید در و پنجره های خود از پروفیل نام آشنا و با کیفیت ویستابست استفاده و همینطور در تمامی اجزای درب و پنجره های تولیدی خود از یراق آلات آلمان و ترک درجه۱ و به جای استفاده از لولاهای معمولی که تقریبا در تمام دنیا منسوخ و استفاده نمی شود،از لولای ریگلاژی کاملا فولادی و محکم و اینکه تحمل وزن خیلی بیشتری دارند استفاده می کند و استفاده از گالوانیزه ۱٫۵۰ به صورت یک پارچه که در پایان مراحل تولید قبل از بارگیری در کارخانه با حضور خریدار به انتخاب ایشان رندم گرفته می شود، و شیشه های دوجداره تمام صنعتی و با ضمانت ۵ساله تزریق و حفظ گاز آرگون بنا به سلیقه مشتری و به فراخور رنگ و طرح و نمای ساختمان  استفاده می کند.

11

تکنیسین های مجرب جهت نصب دقیق در و پنجره های یو پی وی سی:

شاید نیمی از کیفیت درب و پنجره یو پی وی سی را نصب دقیق می تواند تضمین نماید. پارس بست در این راستا مطمئن ترین و دقیق ترین تکنسین های نصب را در اختیار دارد . این تیم های نصب مجهز به ابزار حرفه ای برای برش پنجره های قدیمی و سایر ابزارهای نصب بوده و محصولات درب و پنجره های یو پی وی سی را با کیفیت عالی ارائه می کنند.

تولید مکانیزه محصولات در پارس بست:

تولید کارخانه های تمام اتوماتیک با تجهیزات استاندارد در کیفیت تولید درب و پنجره دو جداره تاثیر گذار است. تولید مکانیزه محصول، مشکالات احتمالی در راستای کیفیت محصولات را رفع می نماید. شرکت پارس بست در پروسه تولید از به روزترین ماشین آلات مکانیزه استفاده کرده و در نتیجه مدعی است که توانایی ارائه بهترین کیفیت ممکن به همشهریان محترم را دارد.

44

گارانتی فوق العاده محصولات و تنها دارنده گواهینامه رضایت مندی مشتریان در غرب ایران:

یکی از مهم ترین افتخارات شرکت پارس بست را می توان در ارائه گارانتی بدون قید و شرط این شرکت نام برد. کیفیت درب و پنجره دوجداره یوپی وی سی در پارس بست به گونه ای ارائه می شود که شرکت برای کل محصولات، گارانتی کتبی رایگان ارائه می نماید و این نشانگر کیفیت تضمینی محصولات شرکت می باشد. همچنین این شرکت در راستای گارانتی، بالاترین خدمات را به مشتریان ارائه می نماید و با توجه به این مهم شرکت پارس بست به عنوان بزرگترین کارخانه تولید در و پنجره در غرب ایران و نمایندگی رسمی پروفیل ویستابست،  موفق به اخذ گواهینامه ۱۰۰۰۴ ( رضایت مندی مشتریان ) گردید.

22                            33