طراحی و نصب پنجره در ساختمان های نوساز با رعایت کامل مقررات و موازین شهرداری

همواره یکی از دغدغه های مهم مهندسان و سازندگان صنعت ساختمان انتخاب در و پنجره های پروژه می باشد که معمولاً در انتهای پروژه با شتاب زدگی و تعجیل صورت می پذیرد، مهندسین تیم فنی و طراحان شرکت پارس بست در این گونه موارد با طراحی های دقیق خود همواره در حفظ زیبایی و ارتقای کیفیت پروژه های شما و با رعایت کامل مقررات و موازین شهرداری خدمات خود را ارائه می نماید.

مهندسان، سازندگان و طراحان ساختمان همیشه می توانند با بهره گیری از مشاوره رایگان تیم فنی پارس بست محصولات در و پنجره دو جداره upvc  را با دید بازتری نسبت به طراحی و انتخاب فرم های این محصول اقدام نمایند. چرا که با بهره گیری از قابلیت های این محصول شما می توانید علاوه بر ایجاد کارائی بیشتر از ارائه نمایی بهتر و زیباتر و نیز رعایت مقررات شهرداری بهره مند شوید – تیم فنی و طراحی پارس بست همواره در ارائه خدمات در کنار شما می باشد و با احاطه کامل بر کلیه موازین شهرداری یهترین ها را به شما ارائه می دهد.

پارس بست همواره در کنار سازندگان، مهندسان، طراحان ساختمان و مالک های ساختمانی بوده و در این راستا علاوه بر اینکه تسهیلات ویژه ای را برای پیمانکاران پروژه های دولتی و خصوصی در نظر گرفته است، معادله قیمتی بخصوصی را برای این دوستان ارئه می نماید. ( با توجه به اینکه این شرکت بزرگترین کارخانه تولید درب و پنجره های یوپی وی سی در غرب ایران محسوب می شود و توانایی ساخت ۲۰۰ یونیت پنجره در روز در سه شیفت کاری را دارد و با توجه به حجم خرید بالای مواد اولیه و قیمت تمام شده خیلی پایین برای شرکت، سفارشات درب و پنجره های upvc با قیمتی خیلی نازل تقدیم حضور دوستان و همراهان همیشگی پارس بست می گردد).

یکی دیگر از ویژگی های محصولات پارس بست ضمانت نامه قابل انتقال آن به خریداران واحدهای ساختمانی می باشد، به این صورت ضمانت نامه محصولات پس از تحویل محصول به کارفرمایان(سازندگان) به خریداران واحدها انتقال می یابد.

پارس بست دغدغه ی پنجره را برای همیشه از دوش کارفرمایان برداشته و برعهده می گیرد- ما مفتخر به این هستیم که سازندگان واحدهای ساختمانی این مسئولیت را به ما بسپارند تا با ارائه قیمتی مناسب و ارزان و همچنین کیفیتی عالی فلسفه مشتری مداری را همچون گذشته (کسب گواهینامه رضایت مندی مشتریان  ۱۰۰۰۴ http://pars-best.ir/%d9%85%d9%88%d9%81%d9%82%db%8c%d8%aa%db%8c-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%a7%d8%b2-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%a8%d8%b3%d8%aa-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%da%af%d9%88%d8%a7%d9%87/) به اثبات برسانیم.