شرکت پارس بست در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید در و پنجره UPVC آغاز نمود و پس از گذشت مدت کوتاهی جایگاه مناسبی در این صنعت به خود اختصاص داد.ضمن اینکه درآن مدت کوتاه پروژه های بسیاری را در سطح استان اجرا نمود.

لطف خداوند و استمرار مشتریان پارس بست( که بدون شک رکن اصلی این شرکت محسوب میشوند) همواره یار و یاور این واحد تولیدی بوده و این امر سبب شد در بهمن ماه ۱۳۹۳ کارخانه پارس بست در زمینی به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع با هدف ارتقای کیفیت، افزایش تولید و عرضه محصولات با قیمت مناسب در شهرک صنعتی فرامان کرمانشاه به بهره برداری رسید.هم اکنون پارس بست یکی از مدعیان بزرگ با ساخت ۷۰ یونیت پنجره در روز در غرب ایران بشمار می آید.

پروفیل های ویستا بست

پروفیل های مورد استفاده پارس بست همگی دارای تاییده از سازمان تحقیقات مسکن، گواهینامه معتبر رال آلمان، استاندارد اجباری ایران؛ بیمه نامه معتبر و ضمانت ۱۰ ساله می باشند.

یراق آلات پارس بست

یراق آلات پارس بست از برندهای معتبر آلمانی و ترک، با توجه به انتخاب مشتری است. این یراق آلات با ضمانت نامه ۵ ساله تعویض بدون قید و شرط نصب میشوند.

شیشه دوجداره پارس بست

تمامی رنگ ها و ضخامت های شیشه دوجداره پارس بست بنا به سلیقه مشتری و به فراخور رنگ و طرح و نمای ساختمان موجود است.کلیه شیشه ها با چسب دو جزیی پلی سولفات، اسپیسر بوتیلدار، پودر نمگیر سیلیکاژل و با ضمانت نامه معتبر ۵ ساله تزریق گاز آرگون خواهد شد.

گالوانیزه تقویتی بکار رفته نیز با ضخامتی مناسب به صورت یکپارچه ضامن بقای در و پنجره در زمان تغییر فصول خواهد بود. در پارس بست تمامی محصولات با گالوانیزه  ۱٫۵۰ (بنا به ابعاد پنجره) به صورت یکپارچه تولید می شود که در پایان مراحل تولید قبل از بارگیری در کارخانه با حضور خریدار به انتخاب ایشان رندم گرفته میشود.

سخن آخر

با توجه به وجود واحد کنترل کیفیت در کارخانه، پارس بست می کوشد سفارشات را بدون نقص ترخیص کند. از این رو برای قطع نشدن ارتباط ما با خریداران محترم و همچنین ارتباط با ساکنینی که از تولید کننده پنجره واحدشان اطلاعی ندارند، لیبل های شیشه ای بسیار زیبا و ظریفی در زمان نصب پنجره روی گوشه ای از برخی شیشه ها نصب خواهد شد که مشخصات تولید کننده پنجره روی آن نوشته شده است تار در زمان ایجاد هرگونه مشکل از ۲ سال خدمات رایگان محصول بهرمند شوند.