تعویض درب و پنجره های قدیمی با سیستم دوجداره UPVC

توسط ۰۱/۰۷/۱۳۹۶ مقالات No Comments

از آنجایی که نیمی از تولیدات ما در پروژه های تعویضی و جایگزینی پنجره های قدیمی میباشد بر آن شدیم تا اطلاعات دقیق تری از شرایط کاری خود و همچنین نحوه تعویض و جایگزینی پنجره upvc با پنجره های قدیمی را در اختیار عموم قرار دهیم.

changing-2

امروزه به دلیل پایان پذیر بودن منابع انرژی ، صرفه جوئی در مصرف به شدت مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی قرار گرفته است. توسعه صنایع مختلف و شکل گیری فناوری های جدید، همواره با هدف کاهش مصرف انرژی همراه بوده است. در کشور ما نیز هم اکنون که فرآیند توسعه شتاب گرفته است، عدم توجه به مصرف صحیح منابع تبعات زیادی به همراه داشته و رشد و توسعه کشور را با مشکلات فراوان مواجه خواهد ساخت. صنعت ساختمان کشور با سهمی در حدود ۳۵٪ مصرف سالیانه کل انرژی کشور ، موظف است تا درجهت نیل به کاهش حداکثری مصرف سوخت و بهینه سازی این کالای توسعه ای تمام تلاش خود را بنماید.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره upvc 

upvc-combination-windows-03

با توجه به افزایش چشمگیره تعرفه گاز و برق و افزایش آلودگی هوا و آلودگی صوتی از مواردی که هم به اقتصاد و هم به آرامش خانوارها کمک می کند، تعویض پنجره های قدیمی تک جداره یا دو جداره آهنی و یا آلومینیومی با پنجره های دوجداره یو پی وی سی است.

تعویض پنجره ها با پنجره های دوجداره upvc

تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب یکی از بهینه ترین روش های بازسازی منازل می باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن (تعویض پنجره آهنی با UPVC در کمتر از یک روز) امکان پذیر است. در ساختمان های قدیمی پنجره ها معمولا از جنس آهنی، چوبی و آلومینیومی نصب می شد و روش تعویض آنها بطورکلی به صورت یکسانی انجام می پذیرد ولی در جزییات تفاوت دارند.

از این رو گروه تولیدی پنجره پارس بست با استفاده از پروفیل های لبه دار و بازسازی اقدام به تولید پنجره برای ساختمانهای قدیمی که از پنجره های آهنی و یا آلومینیومی استفاده می کنند نموده و توانسته نیاز بسیاری از ساختمان های هموطنان عزیزمان را برآورده کند

استفاده از پروفیل های بازسازی در پنجره های آهنی و قدیمی نیاز به تخریب نداشته و به راحتی روی فریم پنجره آهنی و یا آلومینیومی سوار شده و نمای پنجره را تحت پوشش می گیرد.

پنجره های upvc به راحتی عایق شده و به سهولت در زمان کوتاه نصب و آماده استفاده می شوند.

 

در سال های اخیر گروه تولیدی پارس بست تعداد بسیار زیادی پروژه های بازسازی و تعویضی پنجره های قدیمی را در راستای بهینه سازی مصرف انرژی به انجام رساند که این خود بسی جای تقدیر از پرسنل توانمند و ضحمت کش شرکت می باشد.

تعویض پنجره آهنی یا آلومینیومی بدون تخریت بدون تغییر در رنگ و نما بدون بنایی و نقاشی بدون جابجایی اساس منزل و فقط در یک روز کاری در شرکت پارس بست امکان پذیر می باشد.

photo_2017-09-23_17-46-14

کاهش هزینه های خود را هم اکنون آغاز کنید.