بازدید جناب آقای دکتر مصری نماینده اول استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از کارخانه پارس بست تولید کننده انواع در و پنجره upvc

توسط ۳۰/۰۴/۱۳۹۷ اخبار No Comments

photo_2018-07-21_09-38-45

آقای دکتر مصری وهیات همراه با حضور در کارخانه پارس بست واقع در شهرک صنعتی فرامان از نزدیک خط تولید این کارخانه را بازدید کرد و با ایجاد دلگرمی برای این واحد خوب صنفی دقایقی با مدیر عامل این کارخانه آقای مهدی کلانتریان گفتگو کرد.

کارخانه پارس بست که بزرگترین تولید کننده در و پنجره upvc در غرب ایران می باشد در سال ۱۳۹۳ با دستان دکتر مصری افتتاح گردید و به لحاظ اینکه این واحد صنعتی از هیچ گونه تسهیلات بانکی استفاده نکرده است، به گفته جناب آقای دکتر مصری همیشه مورد توجه ویژه ایشان قرار گرفته و سرنوشت این کارخانه برای وی مهم است.

پارس بست با دارابودن یک خط تولید قوی و دستگاه های مدرن که روزانه قادر به تولید ۲۰۰ یونیت پنجره می باشد و همچنین استفاده از پرسنلی کارآزموده و جوان و مدیریتی توانا و به روز هم اکنون وزنه قابل توجهی در غرب ایران به شمار می رود.

photo_2018-07-21_09-39-33

نکته قابل توجه این کارخانه حذف کلیه واسطه های فروش وحضور رودرروی بامشتری می باشد که به خاطر همین مورد قیمت تمام شده بسیار مناسبی را ارائه می کند.

آقای دکتر مصری در جریان بازدید از این کارخانه و شنیدن مشکلات موجود در بازار فروش از آقای مهدی کلانتریان مدیر عامل مجموعه، حضور قدرتمند این کارخانه را در مناطق زلزله زده خواستار شد و تاکید کرد که چنانچه می توان این موضوع را به یک فرصت خوب تبدیل نمود که هم بازار فروش این شرکت رونق بگیرد و هم در آن مناطق پنجره های استاندارد و با کیفیت بالا ارائه شود و همچنین در بحث تعویض پنجره های قدیمی کلیه ادارات و نهادهای دولتی،  ایشان به مدیرعامل مجموعه پیشنهاد کرد که حتما با حضور در این ادارات و ارگان ها و سازمان ها، این کارخانه خوب بومی را معرفی نمایید.

ایشان تصریح کرد که در راستای استفاده از مصالح ساختمانی بومی در مناطق زلزله زده فرصت بسیار خوبی برای حضور پارس بست در آن مناطق به وجود آمده است که بنیاد مسکن و کلیه دست اندرکاران ساخت و ساز و پیمانکاران عزیز در صورت مناسب بودن قیمت ها ملزم به استفاده از تولیدات این کارخانه می باشند.

مدیرعامل پارس بست هم گفت کلیه تمهیدات لازم اندیشیده شده که ضمن ارائه محصولی با کیفیت و استاندارد، قیمتی بسیار مناسب و رقابتی عرضه خواهد شد. از این رو شرایط بسیار بسیار محیا، برای ارائه خدمت این کارخانه فراهم است.

حضور کارخانه در محل و همچنین در دسترس بودن پرسنل این کارخانه برای خدمات پس از فروش مورد دیگری بود که دکتر مصری به آن توجه داشت و فرمودند که باید دقت کرد که خرید ها از جایی صورت بپذیرد که در صورت وجود مشکلات بعدی بتوان فروشنده را به راحتی پیدا کرد.

photo_2018-07-21_09-39-16

در پایان این بازدید ایشان برای این کارخانه و پرسنل و مدیریت آن در این شرایط اقتصادی موجود آرزوی موفقیت کرد و پشتکار و جدیت بیش از پیش را از آنان خواست.